Seznamte se

O Nás

Společnost Domácnost v plusu vznikla v dubnu 2019 jako projekt, který má za cíl dlouhodobě pomáhat klientům budovat a chránit jejich majetek. Zakládáme si na férovém jednání a transparentní spolupráci, proto považujeme za důležité seznámit klienty v první řadě s myšlenkou a systémem naší práce.

Našim spolupracovníkům poskytujeme nejen nástroje na komplexní obsloužení klienta, ale také nadstandardní možnosti v rámci odměn jak pro již zkušené, tak pro začínající poradce a manažery. Pojďme se společně podívat, jak můžeme pomoci i Vám!

Kdo je součástí naší značky?

Václav Jonáš

finanční poradce a jednatel společnosti

Do světa financí jsem nahlédl v roce 2016 coby student oboru Obchodní podnikání na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Postupně jsem získal potřebná oprávnění pro spravování rodinných a podnikatelských financí. Svým klientům pomáhám s tvorbou rezerv a financováním jejich snů – vlastní bydlení, rodina, realizace podnikatelských záměrů, vzdělání dětí, penze atd. 

Velmi rád s Vámi proberu Vaše možnosti, jak si naplnit svoje cíle a přání.

Reference

Oprávnění

Marcela Kužel Ďurináková

Finanční poradce

Ve financích se úspěšně pohybuji od roku 2013. I když mě zejména rodiče od tohoto typu obživy odrazovali se slovy “Zda jsem si nemohla najít normální práci?” Tuto práci jsem si zamilovala, stejně jako kontakt s lidmi. Impulzem pro mě, že i práce ve financích má svůj smysl byl, když mi kamarádka řekla “Děkuji Ti” .Toto vyjádření díku je neskutečným motorem v mé činnosti. Zakládám si na kvalitně odvedené práci a mou největší motivací jsou spokojení klienti.

Reference

Oprávnění

Jan Syrovátka

Obchodní konzultant 

Reference

Oprávnění